Այո´, հետս զենք եմ տարել ՊՊԾ գունդ. Պավլիկ Մանուկյանի հերթական աղմկահարույց հայտարարությունը
«Սասնա ծռերի» անդամ Պավլիկ Մանուկյանը Երևանի ընդհանուր իրավասության դատարանի Շենգավիթի նստավայրում  այսօր՝ օգոստոսի 8-ին, հայտարարել է, որ իր հետ զենք է տարել ՊՊԾ գունդ:
«Այո´, իմ հետ զենք եղել է, ես վերցրել եմ իմ հետ իմ ձեռքով սպանված թուրք ավագ լեյտենանտի զենքը, էդ զենքն իմ կյանքով մեկ անցել է, եւ դատավարության ավարտից հետո էդ զենքը ես պահանջելու եմ ձեզանից բոլորից: Դա արդարության համար է, դա նախատեսված չէ ինչ-որ մի հայի դեմ»,-ասել է նա:
Պավլիկ Մանուկյանը չհիշեց, սակայն, թե խմբից էլ ում մոտ է զենք եղել:
«Սասնա ծռերի» անդամ Պավլիկ Մանուկյանն ասյօր` Երևանի ընդհանուր իրավասության դատարանի Շենգավիթի նստավայրում  հայտարարել է, որ ինքն իր հետ զենք է տարել ՊՊԾ գունդ:
«Այո´, հետս զենք եղել է, ես վերցրել եմ իմ հետ իմ ձեռքով սպանված թուրք ավագ լեյտենանտի զենքը, էդ զենքն իմ կյանքով մեկ անցել է, եւ դատավարության ավարտից հետո էդ զենքը ես պահանջելու եմ ձեզանից բոլորից: Դա արդարության համար է, դա նախատեսված չէ ինչ-որ մի հայի դեմ»,-ասել է նա:
Պավլիկ Մանուկյանը չի հիշել, թե խմբից էլ ում մոտ է զենք եղել: