ԱԱԾ-ն շարունակում է զբաղվել ֆեյքերի բացահայտմամբ. Արթուր Վանեցյան
ՀՀ Ազգային անվտանգությունը շարունակում է զբաղվել սոցիալական ցանցերում հանցակազմ պարունակող գրառումներ կատարող ֆեյք էջերի տակ թաքնված անձանց բացահայտմամբ: Այս մասին օգոստոսի 2-ին լրագրողների հետ զրույցում ասաց ԱԱԾ տնօրեն Արթուր Վանեցյանը: «Շարունակում ենք մեր աշխատանքները ու, եթե կլինեն հայտարարություններ և գրառումներ, որոնց մեջ կլինի հանցակազմ, և մենք կկարողանանք հայտնաբերել այդ անձանց, միանշանակ կզբաղվենք»,- ասաց Վանեցյանը:
ՀՀ Ազգային անվտանգությունը շարունակում է զբաղվել սոցիալական ցանցերում հանցակազմ պարունակող գրառումներ կատարող ֆեյք էջերի տակ թաքնված անձանց բացահայտմամբ: Այս մասին օգոստոսի 2-ին լրագրողների հետ զրույցում ասաց ԱԱԾ տնօրեն Արթուր Վանեցյանը:
«Շարունակում ենք մեր աշխատանքները ու, եթե կլինեն հայտարարություններ և գրառումներ, որոնց մեջ կլինի հանցակազմ, և մենք կկարողանանք հայտնաբերել այդ անձանց, միանշանակ կզբաղվենք»,- ասաց Վանեցյանը: