Ցախավելների շքերթ․․․ 2025-03-30 12:08:00 Ակտիվիստ Միքայել Մարգարյանը տեսանյութ է ներկայացրել ֆեյսբուքյան իր էջում ու գրել է՝ Ցախավելների շքերթ((( Դիտեք նաև՝ Нравится Կայքում տեղ գտած մտքերն ու տեսակետները հեղինակի սեփականությունն են և կարող են չհամընկնել Asekose.am-ի խմբագրության տեսակետների հետ: Նյութերի ներքո` վիրավորական ցանկացած արտահայտություն կհեռացվի կայքից: Tweet Հասարակություն далее Վանգայի՝ 2025 թվականի համար սարսափելի կանխատեսումն իրականություն է դարձել․ DailyMail далее «Արթուր Չախոյանը բացահայտում է , թե ինչպես է Ավինյանի ընկերը կառավարում Սուրբ Ծննդյան տոնավաճառի... далее Նիկոլն ընկավ իշու կաշկին․ Ռուբեն Մխիթարյան далее Նախկին նախարարը էշ է բուծում далее Կինը դիմել է ոստիկանություն՝ հայտնի բժշկական կենտրոններից մեկի տնօրենը մի քանի անգամ սխալ... далее Ինչպե՞ս վարվել, երբ խախտել ես պահքը կամ այն ընդհատվել է ինչ որ պատճառով далее